Bogatyr.com.ua / Головна
   Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?

   Веб-конференція
Конференція
Список запитань

   Опитування
Яка команда стане найсильнішою на Чемпіонаті світу в Криму?

Австрія
Великобританія
Ісландія
Литва
Німеччина
Росія
США
Україна   Статистика

   Зараз на сайті
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованих користувачів

Користувачів (всього): 65480
Новачок: MarkHRovon

   RSS-лента
RSS лента

   Каталоги
Украина онлайн

 
Богатир року-2007 на "Першому національному" 01.11.07
 

З 3 листопада 2007 року на на "Першому національному" буде транслюватися турнір "Богатир року 2007". Перша трансляція цієї суботи о 12.05 год.

32 Коментарів - Для друку
 
 
   Коментарі
Max Stronger 01/11/2007 - 14:30:10
Ура! Нарешті транслюватимуть "Богатирські ігри"
poltergeist 01/11/2007 - 15:22:17
Ну, слава богу!!! А то совсем забросили трансляции...
Влад 01/11/2007 - 23:06:17
А почему по 1+1 перестали показывать?
Вірастюк 02/11/2007 - 16:23:44
*А почему по 1+1 перестали показывать?* це питання до редакторів каналу 1+1 . Влад це ж телебачення , хочуть ставлять а захочуть знімуть проект з ефіру . І повір їм до одного місця подобається це комусь чи ні .
Мишаня 03/11/2007 - 18:27:13
До того ж, 1+1 останн1м часом сильно скоротили територ1ю телев1з1йного покриття( в1др1зали вс1 населен1 пункти, де проживаэ менше 250 тис.), а УТ-1 можуть бачити 98% населення Укра1ни.
Den 07/11/2007 - 12:26:29
Случайно при переключении каналов нашел на УТ1, ураа!
Buldozer 09/11/2007 - 15:18:40
Хорошо что вообще показы вают!!!
Мішаня 10/11/2007 - 22:19:12
Всім привіт! Хочу повідомити всім приємну новину: повтор "Богатирських Ігор" здійснюється в неділю о 5 год ранку. Бажаю всім міцного здоров'я!
bond 15/11/2007 - 17:50:38
Що ж , дуже добре , що трансляції відновили.До речі на супутниковій версії каналу "...+..." старі випуски йдуть до сих пір. Значить,це їм цікаво.Що стосується "в1др1зали вс1 населен1 пункти, де проживаэ менше 250 тис" , то ця інформація не відповідає дійсості.Хіба , що у автора цих слів є своє розуміння слова "відрізали". "... а УТ-1 можуть бачити 98% населення Укра1ни" - сильно насмішив.Можуть бачити і бачать - це різні речі.Аудиторія рахується не лише по "площі" покриття.Треба враховувати рейтинг каналу серед потенційної аудиторії , час виходу в ефір,кількість реклами даного продукту не лише на самому каналі.Найпотужніші канали рекламуюють найрейтинговіші продукти навіть на інших каналах , не кажучи вже про інші види медіа.Якщо серед ваших знайомих є науковці , то спитайте їх , де вони хотіли б опублікувати свої дослідження : в якомусь китайському журналі, який має без сумніву величезне "покриття" , чи у найпрестижнішому американському , який читає передова наукова еліта , де публікуються нобелевські лауреати.Тоді він розкоже Вам , що таке індекс цитованості статті , який напряму залежить від індекса цитованості журнала.От і виходить , що цифра 98% нічого не говорить.Помножте її на рейтинг канала і отримаєте набагото менше число.Що стосується часу повтору...Самі розумієте рейтинг цього повтору.Я не знаю що відбулося між каналом і федерацією.Мабуть щось було.Зрозумійте , я радий і вдячний всім ,хто приклався до цього , але наводити бажано реальні факти і причини. "І повір їм до одного місця подобається це комусь чи ні "не знаю , хто насправді пише під цим ім'ям , сподіваюсь , що сам Василь Вірастюк, але не згодний з цим.Поставимо себе на місце цих редакторів.Сайт федерації в ауті вже вічність, сайт Василя періодично впадає в стан клнічної смерті.Який вони з цього висновок могли зробити.Тільки один.Федерації давно слід замислитися над медіа-підтримкою.Не зважаючи на це , хотів би ще раз подякувати всім , хто спияв відновленню трансляцій.
Вірастюк 15/11/2007 - 18:02:16
Дякую тобі *BOND* за те що так переймаєшся нашими проблемами ! А що до реанімації мого сайту , так це залежить від мого адміністратора і від мене ( тобто від мого часу ) а він не завжди в мене є ( цей час ) .
bond 15/11/2007 - 18:25:21
Дякую тобі *BOND* за те що так переймаєшся нашими проблемами !-не знаю , сказано це з іронією чи щиро , але мені дійсно не байдужі проблеми українського стронгмену.Якщо мене не так зрозуміли - вибачайте.Я сам не люблю людей , які тільки критикують, але самі нічого не роблять. На мою думку , моя критика була конструктивною.Що ж стосується сайту , то я розумію пана Василя.Я з жахом уявляю , що було б з українським стронгменом , якби не діяльність Василя Вірастюка , який одним своїм ім'ям здатний привабити спонсорів , телеаудиторію( я жодним чином не хотів би применшувати внесок інших членів федерації).Однак , коли сайт "вирубується" з часу та простору на місяць - це турбує.Адже є інтернет , мобільний зв'зок ...бажано використовувати його .Сказати :"Живий , здоровий,скоро буду".А то не зрозуміло в такі періоди чи все гаразд з Василем Ччи щось трапилося.
Мішаня 17/11/2007 - 11:29:25
Бонде, ти, напевне, дуже начитаний і освічений. Не сумніваюсь. Але в мене є своя думка щодо рейтингу телеканалів. Що таке рейтинг телеканалів по-українські? Хтось ( а цих хтось - всього 1200 чоловік), виключно у найбільших містах України впустив до себе в квартиру представників сумнівноамериканської рейтингової агенції (що дивно - лише монопольно одна агенція робить цей рейтинг в Україні) і дав можливість підключити до свого телевізора штукенцію, що фіксує всі перемикання каналів. І це все всього за 20 грн. на місяць. Як на мою думку, така пропозиція може зацікавити лише ненайкращий прошарок населення України. І, що цікаво, цей прошарок формує РЕЙТИНГ ТЕЛЕКАНАЛІВ УКРАЇНИ!!! А, відповідно, і вартість ефірного рекламного часу і т.д. і т.п. Смішно, коли особи, що хочуть дати рекламу на "Мерседес", повинні керуватись на рейтинг, який складено за вподобаннями раніше зазначеного прошарку населення України. Щодо "відрізання" ефіру "1+1", Бонде, це абсолютна правда. Під'їдь на Укрчастотнагляд і там тобі будь-який інженер це підтвердить. Щодо можливості перегляду 98% населення України - ніхто нікого не змушує насильно переглядати ту чи іншу програму. Я, наприклад, при перегляданні програм телебачення (Богатирські Ігри - не в рахунок) ніколи не зважаю на рейтинг каналу - я дивлюсь те, що мені цікаво. Вважаю, що таких як я - багато.
Мішаня 17/11/2007 - 14:11:09
Я ніяк не заспокоюсь. Бонде, ми ведемо показ для всіх(!!!) українців, які в тому числі проживають і в селах, де є можливість переглядати лише(!) УТ-1 (до сорому всього українського телебачення), а не лише для "передової наукової еліти", яка, на твою думку, переглядає лише рейтингові канали. Ми хочемо всім українцям надати змогу бачити нас, бо ми з народу і для народу.
bond 20/11/2007 - 15:40:19
Мішаня , я радий , що мій коментар викликав твою бурхливу реакцію.Давай по пунктам.За "начитаного і освіченого" - дякую.Що стосується рейтингу каналів , я не знаю як він визначається.Кажу це відверто.Але коли транслюють "Лігу чемпіонів" чи поєдинки Кличків і ти чуєш "вболівання" сусідів через стінку , то мабуть не треба довго думати про рейтинг канала , на якому це відбувається.Я не спеціаліст в галузі телебачення.Але не обов"язково потрібно бути шеф-кухарем , щоб оцінити якість приготування омлету.Якщо продукти , що пропонує той чи інший канал викликають резонанс у друзів , знайомих,колег , то мабуть цей канал рейтинговий.Це моя точка зору.Щодо "відрізання".Мені непотрібно нікуди під"їжджати .Я просто вмикаю телевізор і дивлюся цей канал , незважаючи на те , що мені його ,нібито , "відрізали".Так само і в моїх знайомих."Як на мою думку, така пропозиція може зацікавити лише ненайкращий прошарок населення України" , "а не лише для "передової наукової еліти", яка, на твою думку, переглядає лише рейтингові канали. Ми хочемо всім українцям надати змогу бачити нас, бо ми з народу і для народу" -з одного боку Мішаня ділить всіх ураїнців на "прошарки" , а з іншого дуже сокрушається з приводу потреб всіх ураїнців.Мовляв , ми працюємо на всіх , а наші конкуренти - на окремі прошарки.Я не буду далі продовжувати про "Мерседес" з етичних міркувань."Ми хочемо всім українцям надати змогу бачити нас, бо ми з народу і для народу"-якби вибори не завершилися , я б думав , що це з політичної реклами якоїсь партії.До речі , хто це МИ? Це не блок Ли...на ? "Я ніяк не заспокоюсь" - пропуную Мішаня все ж зробити це , оскільки я на твоєму боці ,чи правильно казати на ВАШОМУ ,Вас же багато ?
bond 20/11/2007 - 16:50:46
Прпоную всім бажаючим зайти на сторінку http://ukrstrong.com.Дуже цікаво.Останнім часом вона стала своєрідним полігоном для всіх ,хто хоче вдосконалити свою майстерність.
Мішаня 22/11/2007 - 00:14:48
Бонде, я підозрюю, що ти прискіпався вже до всіх, хто тебе оточує. І коли ці люди від тебе відвернулись, ти вирішив "позадовбувати" людей на форумах. Чому я так думаю? Тому, що ти не маєш компромісів. На твою думку все або по твоєму, або неправильно. І лише свою думку ти вважаєш правильною. Всі чужі опечатки ти бачиш і вказуєш, а сам пишеш ще з гіршими помилками. Всі не твої думки піддаєш різкій критиці, хоча людина використала право висловити свою думку. Щодо прошарку - ти, мабуть і є той прошарок, тому й бісишся. Щодо політичної реклами - ти знову помилився, бо я під час виборів навіть не пішов голосувати (не вважаю себе маріонеткою). Щодо нашому-вашому - ми, це ті люди, що роблять свій реальний вклад в розвиток богатирського багатоборства, не рахуючи розміру своєї праці. Бонде, я тобі пропоную залишити твої іронічні зауваження при собі та зайнятися якимось корисним для суспільства ділом. А свої недоліки ми бачимо самі та при можливості намагаємось виправляти їх. Я бажаю тобі міцного здоров"я і успіхів у справах.
bond 22/11/2007 - 15:08:14
Можливо , це все і так .Не буду сперечатися.Ти перейшов на особисте.Що ж ,це вказує на рівень твого виховання.Я міг би відповісти тобі в тому ж стилі , але той факт , що на сайт можуть заходити люди , яким ця суперечка нецікава мене бентежить.Скажу наступне.Я теж бажаю тобі міцного здоров"я(судячи з усього з нервами в тебе не все гаразд).Я все ж рекомендую тобі не нападати так на відвідувачів сайту , інакше лишишся на ньому сам.Крім того , це не чесно.Вас же так багато , а мене (судячи з твоїх слів) так мало.Чи у Вас так заведено? Щодо опечаток - якщо вважаєш , що сайт мусить бути ними нашпигований - то я бажаю тобі успіхів і шкодую , якщо твою думку поділяє більшість.Не зважаючи на це все , я хотів би сказати , що вдячний всім , хто працює на розвиток богатирського спорту в Україні.
Українці 22/11/2007 - 15:44:53
У хлопця (я маю на увазі Мішаню) справжій форшмак в голові.Він сам не знає , що йому треба.Розділив всіх на прошарки. "...така пропозиція може зацікавити лише ненайкращий прошарок населення України" - хто ти такий , щоб визначати це , хто тобі дав на це право?Я належу до 46-міліонного прошарку населення.Більшість з нас "пашуть" і рахують кожну копійку.Навіть 20 грн.Втямив?Не тобі вчити мене жити.Це ти живеш за правилом :"є тільки два типи думок : моя і неправильна" , бо не визнаєш критики."..ми ведемо показ для всіх(!!!) українців"- ну спасибі,добродію ти наш , що б ми без тебе робили.Нещодавно так ретиво шматував на прошарки , а тепер спохватився... А тепер щодо "відрізання".Поки що вмене і в моїх сусідів канал показує , тому на "Укрчастотнагляд" ідь сам.Ти сам винен у тому , що тебе невірно зрозуміли.Ти презентував все так , ніби трансляції перекочували на інший канал з вини "1+1" , який , мовляв розгубив покриття.Далі.щодо опечаток.Ти мабуть хворієш.будь яка вихована і здорова людина тільки вдячна за підсказку , за допомогу в тому , щоб сайт був кращий.А ти визвірився , ображаєш відвідувачів.Між іншим , хто ти такий.Якийсь таємничий член федерації , який знає про все і всіх , невизнаний геній , незбувшийся чемпіон чемпіонів ,згасла зірка невизнаних видів спорту чи просто людина з манією величі .Можливо ти багато робиш для розвитку спорту , але опустися на землю , ти не один в цій країні працюєш.Не відлякуй народ з сайта.не пиши коментарі так пізно .Може тому такий агресивний , що не висипаєшся.Закусуй , якщо п"єш , а то пишеш всіляку маячню.Бувай здоровий.
bond 22/11/2007 - 18:50:03
Дякую за підтримку.Подібні "розбірки" не принесуть відвідувачам сайту жодної користі.Тому , якщо комусь від цього стане легше ,я визнаю , що Мішаня - найрозумніша , найсвітліша , найбільш справедлива і чесна постать , яку тільки можна зустріти , і на яку ми , смертні, (з усіх прошарків) мусимо рівнятися.Я прошу вибачення за те , що раніше цього не помічав , не помічав людини , якій від народження вищі сили "вручили" монополію на істину.
Мішаня 22/11/2007 - 23:17:03
Щодо пияцтва - у мене від себе не двоїться в очах на відміну від тебе (Українці). Чи ти себе вважаєш абсолютним відображенням 46 мільйонів? Це просто круто! Якщо маєш змогу дивитись 1+1,я радий за тебе, тобі повезло, тому що ретрансляційні антени великих міст "перекривають" простір над місцем, де ти живеш. А щодо нервових хвороб - якби це було б, то я ні в якім разі не бажав би щиро міцного здоров"я. Шукай собі ворога десь інакше. Тут його нема. Ця ж порада й "Українцю", та й усім українцям й іншим людям.
Українці 26/11/2007 - 16:56:23
"Чи ти себе вважаєш абсолютним відображенням 46 мільйонів?" - можливо у когось і двоїться , а комусь і ввижається.Я сказав , що належу , а не відображаю."Якщо маєш змогу дивитись 1+1,я радий за тебе, тобі повезло, тому що ретрансляційні антени великих міст "перекривають" простір над місцем, де ти живеш"- нарешті , з"ясували.Хоча , я і не живу поруч з великими містами."А щодо нервових хвороб - якби це було б, то я ні в якім разі не бажав би щиро міцного здоров"я" - ото насмішив на славу , давно так не сміявся.Це треба опублікувати в медичних журналах.Тобто , якщо я всім зичу міцного здоров"я - значить я не псих , навіть ,якщо ходжу по району з бензопилкою в одній руці та з закривавленою сокирою в ішій.Не біда , головне , що я всім зичу здоров"я. "Шукай собі ворога десь інакше"-цей мовний перл я взагалі не зрозумів.А тепер серйозно.Я не є твоїм ворогом.Якщо ти допомагаєш розвитку богатирства в Україні , я щиро вдячний тобі і твоїм колегам.Судячи з усього , Ви добилися відчутних успіхів.Цього ніхто від тебе не забере.Але це не означає , що ти можеш безапеляційно та безпідставно "борзити" на сайті.Так можна взагалі відвідувачів розлякати.Так , це нелегко вислуховувати критику , зауваження (інколи нетактовні), але тоді і сайт не варто було відкривати.Можливо , тобі невистачає слави , шани ,поваги.Тоді , назвизсь , хто ти.Якщо ми(відвідувачи сайту) будемо знати хто ти , ми зможемо краще оцінити твої висловлювання , підсказати , що на нашу думку не так , подякувати ...А так , незрозуміло хто , незрозуміло звідки. Одним словом, не варто тобі так агресивно вести себе.Це , як модно казати на сайті, моя особиста точка зору.Я був відвертий , бо вважаю , що приховування проблем - не кращій вихід.Тобі не варто ображатися.І ще одне, ти все таки , не пиши коментарі так пізно.Якщо людина не висипається - вона може бути безпідставно агресивною.Зичу міцного здоров"я!
Анна 27/11/2007 - 10:12:05
А може Ви про щось інше поговорите, про змагання, наприклад. Ваша суперечка нікому не цікава, а тільки несе негатив.
Українці 27/11/2007 - 18:37:28
Щодо негативу , згоден."Ваша суперечка нікому не цікава"- ну ,судячи з усього ,один шанувальник вже з"явився."А може Ви про щось інше поговорите, про змагання, наприклад"- з радістю , але в темі " Богатир року-2007 на "Першому національному" - це робити важко.Природніше обговорювати трансляції.
drAKULA 23/12/2007 - 02:48:09
Отото вже накоментили
wow gold 14/11/2008 - 11:34:24
wow gold wow powerleveling wow gold wow power leveling World of Warcraft gold wow gold wow power leveling wow power leveling cheap wow gold cheap wow goldlijianyun wow power leveling wow power leveling wow powerleveling wow powerleveling powerleveling
miaomiao 25/11/2010 - 09:35:23
Every year, there are a lot of different kinds of brands of garments and shoes and other basic necessities, such as manolo blahnik something blue satin pumps, arc teryx bora 80 backpackand Christian Louboutin 2010 Shoes, which are well known for the people around the world. Now there is a good jimmy choo shoes on sale, so it is valuable for you to buy a pair. In addition, if you are fond of Chanel, you can seek for some related information aboutChanel online. Maybe you can find a Chanel Store online toDiscount Chanel and it is a good chance for you if you want a cheap pair of this brand. Equally, there are some pairs of 2010 Cheap Christian Louboutin Shoesbecause some stores discount Christian Louboutin Bootsfor a good sale. Besides, moncler saleis very hot in the market. Moncler is a brand of jacket, which has been familiar with people because of the high quality and durability.Canada Goose Womens Expedition Parka
jackchen 30/04/2011 - 04:19:21
In case you are one of mcoach outlet who really like in an attempt to locate bargains with cheap coach outlet shopping malls, Coach handbags ought to actually get the deals with each other beforehand. coach handbag outlet are going to usually manage to locate several discount coach handbags to get a excellent value, despite the fact that deals can help with all coach handbags outlet stores, and even more boost the financial savings about plenty of coach handbag. The particular coach shoes retailer is merely an example of your retailer in clearance coach handbags local mall which can be somewhat pricey. coach luggage bags usually a good option to start out. coach sunglasses are going to usually manage to locate virtually any promotion it is possible to fantasy upwards creating an online business. There is a lots of exploring alternatives here- Test Mentor Outlet's internet site, coach necklace, and even Yahoo they can be handy any time trying to find these kinds of deals. A straightforward look online can easily find yourself glorious a great level of financial savings in the end. It is usually best if you invest some time, and appearance extended and also tough.google
gongzuo 22/08/2011 - 07:58:02
This beautifully designed white designer handbags was conceived and crafted in Italy.wholesale designer handbags Very charming for any occasion. wholesale handbags are a limited number of pieces this cheap designer handbags, so don't lose your chance to own one of the most sought-after cheap handbags to your personal collection.discount designer handbags new with tags, welcome to our handbags store.have a good day
quedress 08/09/2011 - 13:59:21
Of course, you can wear a fabulous shrug with your evening wear to hide your shoulders or arms. If you are a bride who want to emphasize your chest, just remember to select a shrug that is as fabulous as your white dresses for wedding.Choose a silhouette for your gown. For brides who want people to focus on their upper body parts, long evening dresses can be a great option as it helps to cover your butt and thigh. While for brides who want to show their butts and thighs, trumpet or mermaid styles plus size evening gowns would make them appear feminine and attractive.In order to show off the distinctive look on the wedding ceremony, most of the brides will choose to wear a vintage lilac wedding dresses since such dress will be cheaper than other wedding dresses but the intricate and exquisite design will never lower down the beauty as the dress was created many decades ago.
carazcl 10/10/2011 - 05:29:14
bridesmaids dress evening cocktail dresses evening gowns 2011 Evening Dresses flower girl dresses mother of dresses puffy wedding dresses bride dresses 2012 wedding gowns 2011 wedding gowns aline wedding gowns bridal ball gowns wedding dresses for beach column wedding dresses empire wedding dresses mermaid wedding gowns wedding dresses for plus size tea length wedding dresses cocktail dresses 2011 wedding dresses 2011 quinceanera dresses white cocktail dresses colored wedding dresses older bride wedding dresses cheap cocktail dress bridesmaid dresses detachable wedding dresses sexy wedding dresses cheap cocktail dresses pnina tornai wedding dresses cocktail dresses maggie sottero wedding dress for sale manolo blahnik wedding shoes melissa sweet bridesmaid dresses men in wedding dresses mermaid wedding dresses modest bridesmaid dresses modest wedding dresses most beautiful wedding dresses mother of bride dresses mother of the bride beach wedding dresses mother of the bride dresses atlanta mother of the bride suits oleg cassini wedding dresses organza wedding gowns petite mother of the bride dresses pink bridesmaid dresses pink wedding dresses pleated bridal dresses plus size cocktail dress plus size cocktail dresses prada wedding shoes preowned wedding dresses purple wedding shoes red cocktail dresses evening gown bridesmaids dresses wedding dresses cocktail length evening dress Evening Dresses 2011 girls bridesmaid dresses mother of the dresses puffy wedding dresses bridal gowns wedding dresses 2012 wedding dresses 2011 wedding dresses aline evening ball gowns dresses for beach empire wedding gowns wedding dresses in plus size tea length wedding gowns cocktail dresses 2011 wedding dresses 2011 quinceanera dresses white cocktail dresses colored wedding dresses older bride wedding dresses cheap cocktail dress bridesmaid dresses detachable wedding dresses sexy wedding dresses cheap cocktail dresses pnina tornai wedding dresses cocktail dresses red wedding dresses second wedding dresses sexy bridal dresses sexy bridal gowns show curve short cocktail dresses short wedding dresses simple wedding dresses strapless mermaid wedding dress taffeta wedding dress tea length wedding dresses trumpet wedding dresses used wedding dresses vera wang bridesmaid dresses victorian wedding dresses vintage cocktail dresses vintage wedding shoes wedding bands wedding dress price wedding hair styles western wedding dresses white maternity wedding dresses winter wedding dresses womens cocktail dresses yellow wedding shoesprom dresseswedding gownsdresses for the beach
xin01 03/12/2011 - 05:00:53
We are the Timberland Boots reliable supplier,offer 60% discount and variety styles for you to choose.Timberland Boots Sale are available in men's, women's and children's sizes and styles, and all are a way to express your own creativity and style.Cheap Timberland Boots of premium quality with the help of and also outstanding request.Timberland 6 Inch Boots Combine this extended upper with the aggressive non-marking lug tread and you have high-traction Timberland Roll Top Boots with subtle attitude and casual style. Having the satisfaction of helping someone in need is a great feeling. This Timberland Chukka Boots cannot be objected to by any person living in this beautiful world. Timberland Classic Boots has main features include EVA footbed with integrated arch support provides cushioning and all-day comfort as well as solid rubber outsole delivers durability and dependable traction.Timberland Custom Boots are always represent the durable and Green lifestyle. Premium waterproof nubuck leather Timberland Snow Boots for comfort, durability and abrasion resistance, Womens Roll Top Timberland Boots and designed with 100% recyclable type inside lining and Green Rubber TM Rubber outsole, which make you under the better circumstance. Womens 6 Inch Timberland Boots are made to last for efficiency. They can be raised for hiking and mountain going up, and other types from terrain. Unique design ,fashinable appearence and cool feel for Timberland 14 Inch Boots has become a fashinable trend.In 2011,Timberland Boots UK continues to the innovative and stylish design, effort to meet more customers needs.Warm and comfortable Timberland Boots Sale are people's favourate.Welcome to our store for the classic but popular style Timberland Boots 2011.
coachagdg 05/06/2012 - 04:35:46
This summer, the coach outlet have a lot of new style on sale for the popular girls. The coach outlet online is the coach factory outlet sale here. You can buy cheapest coach handbags at our coach factory store!
 


 
   Додати коментар
Будь ласка, залогіньтесь, щоб додати коментар.
 


  © 2002-2008 Bogatyr.com.ua
  Створення сайту: студія креативного дизайну «Арт Депо»