Bogatyr.com.ua / Головна
   Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?

   Веб-конференція
Конференція
Список запитань

   Опитування
Яка команда стане найсильнішою на Чемпіонаті світу в Криму?

Австрія
Великобританія
Ісландія
Литва
Німеччина
Росія
США
Україна   Статистика

   Зараз на сайті
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованих користувачів

Користувачів (всього): 65480
Новачок: MarkHRovon

   RSS-лента
RSS лента

   Каталоги
Украина онлайн

 
Оновлення сайту 20.05.05
 

Оновлено розділ "Галерея". Викладено альбом змагань у Багамах, вересень 2004 року. В альбомі 42 фото. Переглянути
7 Коментарів - Для друку
 
 
Оновлення сайту 19.05.05
 

Оновлено розділ "Галерея". Викладено альбом змагань у Києві 26 червня 2004 року. В альбомі 42 фото. Переглянути

Василь скоро повернеться до Києва і на сайті з'явиться багато нової інформації, зокрема свіжі новини, фотографії, окрім того буде оновлено розділ "Змагання".

7 Коментарів - Для друку
 
 
Вітаємо всіх з відкриттям оновленої офіційної сторінки Василя Вірастюка 17.05.05
 

Травневі свята внесли свої корективи і вихід сторінки дещо затримався :) Просимо вибачення у всіх прихильників Василя і представляємо оновлену сторінку.

Сайт перебуває на стадії поповнення, отож кожного дня тут будуть з'являтися нові статті, фото, огляди змагань та новини.

За декілька днів наповниться також розділ "Файли", де можна буде завантажити шпалери на робочий стіл а згодом і скрінсейвер з Василем.

Залишайтеся з нами, а ми зробимо все, щоб Ваше перебування на сторінці було приємним :)
15 Коментарів - Для друку
 
 
Турнір „Кубок Василя – 2005” у Івано-Франківську 08.05.05
 

7 травня у Івано-Франківську відбувся турнір „Кубок Василя – 2005”, що був організований найсильнішою людиною світу, Василем Вірастюком за підтримки Української Федерації найсильніших атлетів та перетягування канату.

Головним рефері змагання був сам Василь Вірастюк. Переможцем турніру став польський спортсмен Тіберіуш Ковальчек, перемігши своїх головних суперників російського атлета Ельбруса Нігматуліна та свого співвітчизника Славомира Точека у чотирьох з шести вправ.
Тіберіуш Ковальчек лідирував протягом усього турніру. >>
8 Коментарів - Для друку
 
 
Турнір за звання найсильнішої людини в Україні „Богатир України - 2005” 14.03.05
 

10 квітня о 12 годині на майдані біля пам’ятника „Арка Дружби народів” відбувся турнір за звання найсильнішої людини в Україні „Богатир України - 2005”, що організувала Федерація найсильніших атлетів України та перетягування канату спільно із телеканалом „Студія 1+1”. У рамках турніру „Ukraine Open-2005” проходили два змагання „Богатир України – 2005” та перший етап Кубка Світу (офіційна назва змагання англійською – United Strongman Super Series).

Фактично відбулося одне змагання: 12 атлетів виконували шість вправ. За сумою балів набраних у багатоборстві було визначено переможців у двох заліках: „Богатирі України – 2005”, та Київському етапі Кубка Світу (United Strongman Super Series). >>
12 Коментарів - Для друку
 
 
Олександр Пеканов встановив одразу два світові рекорди 10.03.05
 

10 березня у Дніпропетровську, в рамках сільськогосподарської виставки "Агропром", що проходила в льодовому палаці "Метеор", Олександр Пеканов встановив одразу два світові рекорди. Перевершення попередніх досягнень відбулось у присутності представників книги рекордів Гінеса. Першим було встановлено рекорд у вправі „Apollon Axle” (підняття штанги специфічним способом). Олександру Пеканову вдалося підняти та зафіксувати штангу вагою 177,5 кг. Попередній рекорд належав Х’юго Жирару (Канада), що встановив його 2003 року на Гаваях. Другий рекорд відбувся у вправі „Dead Lift” (станова тяга , або ж тяга ваги). >>
24 Коментарів - Для друку
 
Сторінка 11 з 11    << < 8 9 10 11
  © 2002-2008 Bogatyr.com.ua
  Створення сайту: студія креативного дизайну «Арт Депо»