“Концерн Галнафтогаз” підписав угоду про співпрацю з Василем Вірастюком
Розмістив Admin на 04/07/2006 - 22:49:48
Угоду про співпрацю підписали ВАТ “Концерн Галнафтогаз” та найсильніший чоловік України та світу Василь Вірастюк, передає прес-служба компанії. Читайте поширену новину далі.
Розмістив
Угоду про співпрацю підписали ВАТ “Концерн Галнафтогаз” та найсильніший чоловік України та світу Василь Вірастюк, передає прес-служба компанії.

«Ми вже кілька років співпрацювали з Василем Вірастюком у промоції нашої мережі на локальних ринках, – говорить Дмитро Герасімов, комерційний директор «Концерну Галнафтогаз». – Образ Вірастюка повністю співпадає з тими цінностями, які несе і розвиває наша компанія. Василь Вірастюк це людина, яка цілеспрямовано, наполегливо і якісно творить себе і як спортсмена, і як загалом образ. Тому ми без вагань пішли на таку співпрацю.»

«Сьогодні в нашій федерації, – говорить Василь Вірастюк, – є ситуація, коли ми маємо сильний склад основної збірної. Два рази підряд (2003 і 2004рр) наша команда здобувала титул «Найсильніша нація планети». У 2005 році ми уступили першість литовцям і зайняли друге місце. Щоб повернути собі цей престижний титул ми мусимо активно працювати, тренуватися, шукати нових атлетів. За попередні три роки ми разом з мережею АЗС «ОККО» провели близько 10 таких турнірів і знайшли кількох перспективних атлетів. Ми маємо дуже швидко поповнити лаву запасних якщо хочемо залишатись у спортивній еліті світу».

У травні мережа АЗС «ОККО» провела богатирські турніри на приз Василя Вірастюка в Харкові та Кіровограді. В червні аналогічний турнір було проведено в Івано-Франківську. Історія співпраці найсильнішої людини України, чемпіона світу Василя Вірастюка та мережі АЗС «ОККО» почалася ще у 2000 році, коли Вірастюк переїхав з Івано-Франківська до Львова і влаштувався на роботу в Галнафтогаз. Починаючи з 2003 року, компанія виступала організатором та спонсором цілого ряду Богатирських змагань та показових виступів Василя Вірастюка, а з 2004 року мережа АЗС «ОККО» стала співорганізатором турнірів на призи Василя Вірастюка, метою яких є популяризація цього виду спорту та пошук нових атлетів.