Підписано угоду про співпрацю між компанією "Альцест" та Василем Вірастюком
Розмістив Admin на 28/07/2006 - 22:43:04
Компанія «Альцест» рада повідомити, що з липня 2006 року в силу вступила угода про співпрацю між компанією «Альцест» та Василем Вірастюком.

Головні пункти цієї угоди торкаються питання підтримки та розвитку богатирського спорту в Україні, пошуку та виховання нових атлетів, а також набуття компанією «Альцест» статусу офіційного спонсора найсильнішої людини в світі – Василя Вірастюка...

Розгорнутий прес-реліз читайте далі
Розмістив
ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ КОМПАНІЄЮ «АЛЬЦЕСТ» ТА ВАСИЛЕМ ВІРАСТЮКОМ


Компанія «Альцест» рада повідомити, що з липня 2006 року в силу вступила угода про співпрацю між компанією «Альцест» та Василем Вірастюком.

Головні пункти цієї угоди торкаються питання підтримки та розвитку богатирського спорту в Україні, пошуку та виховання нових атлетів, а також набуття компанією «Альцест» статусу офіційного спонсора найсильнішої людини в світі – Василя Вірастюка.

В угоді, зокрема, передбачені такі заходи, як проведення спільних с Василем Вірастюком соціальних заходів, спрямованих на популяризацію здорового образу життя. Крім того, передбачаються заходи, спрямовані на укріплення образу України, як країни найсильнішої нації в світі.

За словами Василя Вірастюка, співпраця з компанією «Альцест» не випадкова. «Не секрет, що до мене зверталися відомі національні компанії з пропозиціями щодо участі в їх рекламних заходах. Проте пропозиція компанії «Альцест» відрізнялась від інших подібних. Крім, звичайно, комерційних інтересів, наше співробітництво базується на соціальній місії, яку мають спільно нести бізнес та відомі спортсмени», – зауважив найсильніший чоловік на планеті.

Директор з маркетингу компанії «Альцест» Геннадій Карлінський відмітив, що рішення щодо співробітництва з Василем Вірастюком, який є непересічною особистістю та відомим у всьому світі спортсменом є абсолютно логічним. «Оскільки і компанія «Альцест», і Василь є професіоналами та лідерами у своїх галузях», - підкреслив пан Карлінський.

Вся кампанія пройде під девізом «Альцест. Сила професіоналів». В її рамках, крім традиційних заходів, в 2006-2007 роках будуть організовані «Богатирські турніри на призи Василя Вірастюка» в регіонах України. Ці турніри покликані привернути увагу широкого загалу до богатирських видів спорту, та пошук молодих талановитих спортсменів, які зможуть в перспективі увійти до національної збірної України.

Компанія «Альцест» стане спонсором низки вправ в рамках Командного Чемпіонату Світу за звання «Найсильніша нація на планеті», який відбудеться в Києві в серпні цього року. Директор з маркетингу компанії «Альцест» Геннадій Карлінський зазначив, що на сьогодні для компанії питання суспільного життя є дуже важливими, серед яких підтримка заходів, які спрямовані на створення сприятливого іміджу нашої країни у світі.

Василь Вірастюк – «Найсильніша людина України» (2000, 2001, 2002, 2003, 2005 рр.), чемпіон світу і володар титулу «Найсильніша людина світу» (2004 р.), член збірної України, яка виборола титул «Найсильніша нація світу» в 2003 та 2004 рр., Заслужений Майстер спорту України.

АТЗТ "Альцест". Найбільший оператор гуртового ринку будівельних інструментів та обладнання. Компанія заснована 15 жовтня 1991 р. Основні напрямки діяльності - інструменти та комплектуючі, інструменти для лісу та саду, опалювальна та водонагрівальна техніка, верстати й обладнання, сервіс та прокат. В даний момент мережа компанії «Альцест» складається з восьми філій (Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Харків, Луганськ, Донецьк, Запоріжжя, Дніпропетровськ), та шести торгівельних представництв. Мережа налічує 18 магазинів в Україні (6 з них знаходяться в Києві) і відкритий торік профі-центр, а також перший в Україні Інтернет-магазин. Розвинута логістична мережа дозволяє здійснити доставку наших товарів у більш ніж 500 населених пунктів України.