Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу
Розмістив Admin на 11/10/2007 - 17:05:12

Нещодавно світ побачила книга “Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу”. Цим виданням “Видавництво Старого Лева”, Василь Вірастюк та мережа АЗС “ОККО” започатковують серію книг для підлітків “Українці - нація сильних!”, в якій побачать світ літературні твори про наших видатних земляків – атлетів, лицарів, богатирів, котрі прославили Україну міццю свого тіла і духу. Автором книги про легендарного закарпатського богатиря Івана Силу (Івана Фірцака-"Кротона") є голова неформального об'єднання культурологів Закарпаття Олександр Гаврош.


Розмістив

Нещодавно світ побачила книга “Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу”. Цим виданням “Видавництво Старого Лева”, Василь Вірастюк та мережа АЗС “ОККО” започатковують серію книг для підлітків “Українці - нація сильних!”, в якій побачать світ літературні твори про наших видатних земляків – атлетів, лицарів, богатирів, котрі прославили Україну міццю свого тіла і духу. Автором книги про легендарного закарпатського богатиря Івана Силу (Івана Фірцака-"Кротона") є голова неформального об'єднання культурологів Закарпаття Олександр Гаврош. Це весела, захоплююча, сповнена пригод розповідь про простого хлопця із закарпатського села Білки, який, завдяки надзвичайній фізичній силі, а також силі духу і доброті, здобув собі славу найсильнішої людини світу, перемагав найвидатніших богатирів, разом із мандрівним цирком побував у багатьох країнах світу. Розповідь базується на реальній біографії українського силача Івана Фірцака, ім’я якого повертається з небуття. Одним зі сучасних натхненників цієї історії для юних читачів є Василь Вірастюк, тому в книжці ви знайдете його передмову та флаєр з умовами акції на призи від самого Василя та спонсорів ("Видавництво Старого Лева", мережа АЗС “ОККО”). Імена переможців буде визначено на жеребкуванні під час Фіналу Акції на Різдвяному книжковому ярмарку наприкінці грудня в Українському домі у Києві.
Книжка про Івана Силу вже успішно пройшла випробування Львівським Форумом Видавців (її придбав собі і Президент України), що відбувався 13-16 вересня. 19 жовтня відбудеться презентація книги на батьківщині Івана Сили (Фірцака) в селі Білки Іршавського району на Закарпатті. Частиною презентації стане зустріч Василя Вірастюка з школярами, для яких він проведе відкритий урок про українських богатирів.