Василь Вірастюк, Мережа АЗК «ОККО» та журнал «Ангелятко» оголосили конкурс дитячого малюнку «Ми – народ богатирів»
Розмістив Admin на 07/10/2009 - 07:00:33

Конкурс дитячого малюнку на богатирську тематику триватиме до 1 грудня 2009 року. Головою журі конкурсу є український богатир, чемпіон світу Василь Вірастюк. Особливістю конкурсу є те, що, окрім призів


Розмістив

Романтические знакомства без регистрации для настоящих богатырей. Конкурс дитячого малюнку на богатирську тематику триватиме до 1 грудня 2009 року. Головою журі конкурсу є український богатир, чемпіон світу Василь Вірастюк. Особливістю конкурсу є те, що, окрім призів для переможців, кожен учасник отримає іменні відзнаки. Призи загальноукраїнським переможцям вручатиме Василь Вірастюк.
Конкурс проходитиме у трьох номінаціях:
– діти до 5 років;
– діти 5-7 років;
– діти 7-9 років.
До 15 грудня журі визначить: трьох загальноукраїнських переможців та по одному переможцю у кожній області України у кожній віковій категорії.
Роботи переможців будуть розміщені на сайтах www.okko.ua та www.angelyatko.com.ua . Дня Св.Миколая за результатами конкурсу планується провести виставку робіт юних художників.

Горячие знакомства без регистрации для джентльменов богатырского телосложения. Малюнки на богатирську тему просимо надсилати до 1 грудня за адресою: журнал «Ангелятко», а/с 5972, м. Львів, 79054.
За детальною інформацією звертайтеся за тел.: (032) 245-23-10.