У Білорусії відбулися міжнародні змагання богатирів, в яких взяли участь атлети з Білорусі, України та Росії.
Розмістив igorr на 14/07/2010 - 14:29:38

У Білорусії відбулися  міжнародні змагання богатирів, в яких взяли участь атлети з Білорусі, України та Росії. Вони змагалися у п'яти силових вправах. Українець Дмитро Тишецький став бронзовим призером цього престижного турніру.

Розмістив

Змагання пройшли під патронатом Представництва НОК в Мінську і заслуженого майстра спорту, володаря 19 світових рекордів Леоніда Тараненка. Почесним гостем змагань став дворазовий чемпіон світу Василь Вірастюк, який привіз з собою до столиці Білорусі чемпіона і призера турніру «Народний богатир України» Євгена Стахурського та Дмитра Тишецького. Обидва атлети з Черкас, вихованці знаменитого богатиря Віктора Юрченка. Стронгмени продемонстрували свою силу в п'яти важких вправах: піднятті колоди вагою 110 кг, кантуванні 320-кілогамового колеса, становій тязі 250 кг, богатирській каруселі вагою 300 кг і піднятті каменів у 135 кг. Українські богатирі намагалися виявити свої здібності з найкращого боку і практично ні в чому не поступалися своїм іменитим суперникам. Вони тривалий час лідирували, але на одному з останніх етапів не вистачило якоїсь дещиці, і черкащани втратили лідерські позиції. «На жаль, хлопцям не вистачило концентрації, а в цілому вони молодці. Третє місце - позитивний результат, і я радий, що ми повертаємося в Україну не з порожніми руками», - поділився з «Известиями в Украине» відразу після закінчення турніру президент Професіональної Ліги стронгменів України Василь Вірастюк.

Перше місце на «Кубку силачів» посів атлет з Мінська Сергій Вачинський, друге - білорус Олександр Лопирьов, третє - українець Дмитро Тишецкій, а на п'ятому розташувався інший представник нашої команди - Євген Стахурський. Враховуючи, що нашу команду представляли два дебютанти, ці виступи можна сміливо вважати вдалими. «Змагання пройшли на дуже високому рівні. Я радий, що все відбувалося у чесній та безкомпромісній боротьбі, і перемогли гідні. Наші хлопці молодці! Вони виявили бійцівський характер і на пристойному рівні виступили в Мінську », - резюмував «Известиям в Украине»