Результати останніх змагань
Розмістив Admin на 14/11/2005 - 12:16:45
Публікуємо результати останніх змагань , що проходили 9-10 липня у Запоріжжі, 26 серпня у Києві, 23-24 вересня в Канаді, м. Квебек та 21-24 жовтня в Криму, м. Севастопіль. Незабаром у галереї можна буде переглянути фоторепортажі з місця подій.

Щоб переглянути розгорнуту новину, натисніть на стрілочки в кінці речення.
Розмістив
9-10 липня 2005 р. У Запоріжжі відбувся фестиваль богатирської сили в рамках фестивалю "Сила України". Це була матчева зустріч чотирьох команд: України, Росії, Великобританії та Америки. Змагання проходило 2 дні, кожного дня богатирі виконували по 4 вправи.

1 день: снукер, метання ваги на висоту, вікінг-прес, естафета.
2 день: Логліфт, тяга атомобіля сидячи, естафета, сумо.

За підсумком 8 вправ перемогла команда України, 2 місце посіла команда Росії, 3 - Великобританія, 4 – Америка.

Перший день змагання проходив на о. Хортиця, 2-ий - на набережній міста.

26 серпня, Київ, Софіївська площа. Змагання "Зірки Світового Богатирства". Участь приймали атлети України, Литви, Фінляндії, Данії, Великобританії. Всього було 8 вправ. За підсумком 8 вправ переміг Василь Вірастюк, 2-е місце зайняв Брусокас (Литва), 3-е — Томі Лотто (Фінляндія).

Це був перший індивідуальний виступ Василя після перенесеної операції.

23-24 вересня. Канада, м. Квебек, Індивідуальний Чемпіонат світу. Змагання 2 дні, по 4 вправи кожного дня.

1-ий день:

Супер-йок, 410 кг, на відстань 30 м.
Лог-ліфт на максимальну вагу.
Дед-ліфт (станова тяга). Вагою 320 кг на кількість повторень.
Конан-віл (карусель) - 280 кг. на руки на відстань.

2 день:

Фермерська прогулянка. 2 по 160 кг, відстань 50 м.
Аксель лог-ліфт: 155 кг на кількість разів.
Шілд-вок (перенесення залізного щита) вагою 182 кг на відстань.
Атлас-стоун (Кулі атласа). 140-150-160-170-180.

Чемпіоном світу 2005 року став Жидрунас Савіцкас (Литва), 2 місце зайняв Василь Вірастюк, 3-е Михайло Кокляєв (Росія), 4-е Андрюш Муромец (Естонія) 5-е Раймонд Бергманіс, 6 — Відас Блякайтіс (Литва)

Тенденція останіх років показує, що перші місця займають переважно атлети СНГ. Так тримати )

21-24 жовтня, Україна, Крим, Севастопіль

Змагання "World Strongman National", приймали участь 8 команд, які були розбиті на 2 підгрупи.

1. Група А. Україна, Америка, Великобританія, збірна Німеччини.

2. Група B. Литва, Росія, Фінляндія, Угорщина.

Переможці своїх підгруп зустрічалися у фіналі і боролися за 1-2 місця. Команди, що зайняли 2 місце у фіналі, змагалися за 3-4 місця.

Змагання були цікаві тим, що кожен наступний день проводився в різних місцях.

1-ий день. Флагман Гетьман Сагайдачний, вертольотна палуба

3 вправи: 1 .перетягування корабля вагою 100 тон
2. лог-ліфт 330 кг на кількість разів.
3. присідання з вагою 320 кг на кількість разів

2-ий день. Херсонес
1 вправа Суданська прогулянка, 800 кг. Відстань 50 м.
2. метання ваги на висоту.
3. утримання колони.

3-ий день. Аквапарк.

1. пул-пуш (тягни-штовхай).
2. боротьба Сумо.
3. снукер.

За підсумком 3 змагальних днів на 1-е та 2-е місце вийшли команди Литви та України, за 3-е та 4-е місце боролися Сполучені Штати Америки та Росія