Чергове досягнення Василя Вірастюка в книзі рекордів України
Розмістив Admin на 27/06/2006 - 18:32:28
10 червня цього року всесвітньо відомий український силач Василь ВІРАСТЮК протягнув 7 зв'язаних між собою легкових автомобілів загальною вагою 10730 кілограмів за 30 секунд на відстань 25 метрів.

Автомобілі марки "Міцубісі" були зв'язані між собою канатом. Планувалося, що силач протягне їх 20 метрів, проте ВІРАСТЮК перевершив цю відмітку, інформує «Інтерфакс-Україна». Цей виступ був зафіксований і занесений до Книги рекордів України

В інтерв'ю журналістам він відзначив, що рекорд дався йому легко, оскільки він посилено тренувався. Акція проходила у суботу в Києві. Організатор - торговий дім "Ніко", який представляє інтереси концерну "Мітцубісі Моторс"

Крім того, у суботу в Києві встановлено ще один рекорд - по кількості машин однієї марки, що проїхали по одній вулиці. 498 легкових автомобілів "Міцубісі", що проїхали по Хрещатику, - такий рекорд, який організатори акції мають намір внести в Книгу рекордів України, і не виключають, що це досягнення буде зафіксовано в Книзі рекордів Гінессу. Подібна акція проходить в Києві другий раз. Минулого року в автопараді автомобілів "Міцубісі" взяли участь 225 машин.

На фото: представник Національного проекту "Книга рекордів України" Ігор Підічібій вручив Василю Вірастюку диплом.