Богатирський турнір на призи Василя Вірастюка (Івано-Франківськ, 25 червня 2006 р.)
Розмістив Admin на 27/06/2006 - 18:41:40
25 червня 2006 року в Івано-Франківську відбувся черговий богатирський турнір на призи Василя Вірастюка. Партнерами турніру виступили мережа автозаправочних станцій "Окко" та компанія "Альцест". Всього в змаганнях взяли участь 6 атлетів з різних міст України (Івано-Франківськ, Комсомольськ, Переяслав-Хмельницький, Харків, Чернівці, Коломия).

За результатами п'яти вправ з великим відривом від конкурентів переміг молодий атлет Олексій Вишницький з Харкова. Щоб здобути перемогу у загальному заліку представнику Харківщини виявилось достатнім перемогти у двох вправах із п'яти. Планувалося провести змагання із шести видів, проте вправу із перетягування бензовоза вагою у понад 13 т довелось відмінити через нерівності поверхні на Вічевому Майдані, де й проходили змагання. Наймолодшим учасником змагань став івано-франківець Олександр Гродецький, який, перемігши у відбірковому етапі перед початком кубку, одержав право позмагатись із богатирями України на Кубок Василя.

За декілька днів на сайті з'явиться докладна інформація про турнір з таблицею результатів а також фоторепортаж.