Bogatyr.com.ua / Головна
   Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?

   Веб-конференція
Конференція
Список запитань

   Опитування
Яка команда стане найсильнішою на Чемпіонаті світу в Криму?

Австрія
Великобританія
Ісландія
Литва
Німеччина
Росія
США
Україна   Статистика

   Зараз на сайті
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованих користувачів

Користувачів (всього): 65480
Новачок: MarkHRovon

   RSS-лента
RSS лента

   Каталоги
Украина онлайн

 
   Веб-конференцiя

18:33 15/05/2006 JabbA Вася я хотів запитати чи спілкуєшся ти з Жидрунасом у час між змаганнями чи ходили ви один до одного у гості і т.д не дивлячись на те що ви зараз два найсильніших богатиря і найзапекліші суперники . І ще цікаво які у тебе відносини з Кокляєвим бо я бачив що дружні
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ У нас серед стронгменів взагалі дружні відносини, не зважаючи на те, що ми суперники на змаганнях, поза спортом ми залишаємося друзями та спілкуємося один з одним без проблем. Я був в гостях у Жидрунаса, у Раймонда Бергманіса, у Михайла Кокляєва не встиг побувати, бо ще не був у Челябінську.

17:52 15/05/2006 116 Немножко опоздал.. это же ничего ? :) Воросы такие : 1 Василий , сколько раз в неделю вы тренируетесь и по сколько дляться ващи тренировки . 2 Сколько раз вы подтягиваетесь)) 3 Почему культуристы ( не бывшие) не берут участие в Богатырских играх ? Дякую ,бажаю бiльше не травмуватися!
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ 1. Тренуюся кожен день крім неділі. Буває, що тренуюся по 2 рази на день, залежно від періоду підготовки. Тривалість тренування від 1.5 до 3 годин. 2. Зараз не підтягуюся. А особистий рекорд становив 8 раз, це було у 18 років, з того часу я не підтягуюся. І взагалі, підтягування та віджимання не є показником сили, якщо ти це маєш на увазі. Це є непогана підготовка на початковій стадії зайняття фізкультурою і не більше. 3. А Педан звідки прийшов? А Свен Карлсон? А взагалі, культуристи не завжди мають достатню фізичну силу, не зважаючи на об'єм м'язів. 4. Дякую

14:52 15/05/2006 0 Добрий день. Мене цікавить хто і яким чином підбирає вправи на змагання? І скільки їх взагалі? Іяк ви вважаєте не потрібно їх якимось чином систематизувати, для того щоб атлет на змаганнях міг показати себе із всіх своїх сторін. Мені здається, що вправи підбираються під конкретного спортсмена.
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Вправи підбирають організатори змагань таким чином, що на змаганнях були задіяні всі основні групи м'язів та всі прояви сили (це не тільки груба фізична сила, але й швидкість, силова витривалість та координація). Існує до 40 різних вправ, і лише в декількох вправах фіксуються рекорди світу чи найвищі світові досягнення.

10:01 11/05/2006 Bond Добрий день , пане Василю ! Дуже добре , що Ви знайшли вільний час , щоб відвідати конференцію . Чи задоволені Ви діяльністю UFSA ( інформаційна політика , пошук нових атлетів в регіонах , пропаганда , організація змагань )?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ На даній стадії я задоволений, тому що завдяки Федерації Найсильніших Атлетів України я став тим, ким є зараз. А пошуком молодих атлетів по різним регіонам України буду займатися я, як член Федерації Найсильніших Атлетів при підтримці закритого акціонерного товариства "Альцест" та мережі заправних станцій "ОККО". В цьому році стартує серія міні-турнірів для молодих алетів, які будуть проведені в різних містах України (Харків, Кіровоград, Одеса, Запоріжжя, Донецьк, Івано-Франківськ, Ужгород, Київ).

08:55 11/05/2006 poltergeist Розумію, що сильно запізнився з запитаннями (тільки-но дізнався про конференцію), та все ж хочу привітати Василя с дуже почесним 2-м місцем на \"Арнольд класік\". Василю, бажаю перемог і тільки перемог! А ще бажаю не травмуватися! Заодно хочу поставити декілька питань: 1) Чи не плануєш у майбутньому відкрити щось на зразок \"Школи богатирського спорту Вірастюка\"?; 2) Чи займаєшся англійською мовою? (як не крути, а спілкуватися тобі доводиться дуже багато з іноземціми); 3) На скільки жорсткий допінгконтроль у стронгменів? Чи часто буває дискваліфікація серед богатирів? А ще хощу передати вітання від свого сина Сашка (йому 9 років), він вже років з 4-х є твоїм фаном! Чекаємо на можливість придбати товари з твоєю власною символікою! А ще передай вітання Пеканову від мешканців Чернігова, бо на батьківщині його дуже важко \"вполювати\". Успіхів та звершень!
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ 1. Стосовно школи поки що складне запитання, тому що потрібно мати приміщення, знаряддя та фінансову підтримку. А щодо найближчого проекту про молодих богатирів, про це можна прочитати нижче. 2. Не займаюся. А з іноземцями я переважно не спілкуюся, тому що основний костяк сильних атлетів це Балалайка Team, вони усі російськомовні - Україна, Естонія, Литва, Латвія, Росія, Польща. 3. Контроль такий же як і всіх видах спорту. Останній раз я проходив контроль на чемпіонаті світу в Канаді у вересні 2005 року. Дякую за підтримку і за те, що вболіваєте за мене та команду богатирів. Щастя і здоров'я )

21:04 10/05/2006 Moderator Василь! Сразу респект огромный тебе! Я горд тем что у нас есть такие парни как ты! А теперь внимание вопрос: Как ты считаешь что такое сила с точки зрения мужчины?. ПыСы. Звиняй за мій маскальский ;-)
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Це залежить від твоїх принципів та вподобань. Тому що якщо один рахує себе сильним, займаючись спортом, то другого можуть рахувати сильним не за силовими показниками, а за силою духу і т.д.

20:13 10/05/2006 drAKULA Прикиньте, народ, ранком 9 числа приїхав в Київ зайшов на сайт і задав запитання як з Василем можна зустрітись а вже в 13.00 зустрівся з ним біля арки дружби ародів і сфотографувався!!!!!!!!!! УРААААА!!!!!! Фотка абалдєнна вийшла!!!!!! Тепер фотку забацаю на футболку і взаді напишу drAKULA, щоб мене Вірастюк впізнав!!!!!!!!
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Тільки пиши справді великими літерами )

13:03 10/05/2006 Ігор Надіюся, конференція ще не завершилася. Якщо і завершилась все одно хочу привітаты Василя з перемогою на Київ Опен 2006, та побажати успіху на всі слідуючи змагання!!! В мене до Вас таке запитання. Чи бачили Ви бокс Володимира Кличка з Крісом Бірдом, якщо бачили, то чи сподобався він Вам? І яке Ваше ставлення до боксу, як до спорту? І питання стосовно спортивного тренінгу. Мені 17років, як краще мені виконувати присяд і станову тягу?(підходи, рази) Буду дуже вдячний за Вашу відповідь.
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Дякую за побажання. Бокс бачив, сподобався, аякже )) До боксу як до спорту ставлюся цілком позитивно - люблю дивитися хороші бої. А стосовно тренувань, Ігоре, станову тягу краще виконувати зі штангою. )) Насправді я не можу тобі зараз нічого порадити - оскільки, як вже відповідав попередньо, треба знати тебе особисто. Напевне ж моя система тренування тобі не підійде - і вага не та, і кількість тяг. Порадься зі старшими товаришами, які мають вже досвід і знають твої можливості, або з тренером. Бажаю успіху )

11:24 10/05/2006 Кацалап Олексій, м. Біла Церква, 18 років Хотів запитати наскільки Василь агресивно відноситься до своїх запеклих суперників і чи є в ньоговороги серед учасників змагань, що представляютьінші країни. Дякую
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Найголовніше у відносинах між атлетами це спортивна етика, незалежно від того, виграв ти чи програв. Тому, на відміну від інших видів спорту, в стронгу атлети відносяться один до одного з повагою. Така ж риса є у борців Сумо - їх вчать з дитинства поважати суперників, навіть якщо ти виграв, не можна показувати своїх емоцій. Наодинці з собою можна хоч стрибати від радощів, але на рингу потрібно зберігати незворушність. У мене особисто ворогів немає.

11:48 10/05/2006 Юлия В эту Суббту будет гран-при ИФСы в Москве,одно из упражнений будет швунг из-за головы,какой ваш максимальный результат в этом упражнении?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Напевно, не швунг, а лонгліфт, і не з-за голови а з грудей. А кращим моїм результатом був лонгліфт 195 кг під час підготовки до чемпіонату світу в Канаді.

10:19 10/05/2006 Євген Якщо люди в обід не почнуть задавати питання, то я з Василем буду спвлкуватися один на один. Гиии =) Які запитання більше подобються? Ті що торкаються Вас особисто, чи вашої спортивної діяльності? Чи товарищуєте Ви з Кличками? Якщо я Вас побачу і підійду назву себе, нічого, можу розраховувати на те, що потиснете мені руку?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ 1. Мені все одно, я намагаюся відповідати на різні запитання, навіть такі, як обхват зап"ястя ))) 2. Ні, з Кличками особисто не знайомий. 3. Тисну я руку всім, хто підходить і нормально зі мною спілкується ))

09:12 10/05/2006 Євген Знову про масу. Яку оптимальну кількість вправ необхідно робити на одну групу м\"язів? Наприклад біцепс. Я роблю: гриф олімпійський штанга, гантелі молоточки, гриф рівний. Це нормальна кількість чи забагато? І чи взагалі правильно підібрані вправи?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Це знову ж таки запитання більше з області бодибілдінгу. А також я не можу щось порадити. не знаючи стану твого здоров'я, твоїх можливостей і т.д. До цього потрібно підходити індивідуально.

09:12 10/05/2006 Євген Чи варто іти на тренування якщо відчуваєш біль у м\\\"язах (крепатуру)?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Я ходжу на тренування кожен день і кожен день в мене зранку щось болить, але це не означає, що я маю чекати, поки все пройде. Але тобі все одно бажано тренуватися під наглядом тренера.

09:03 10/05/2006 Євген Як на вашу думку краще працювати для набору маси тіла. Вейдери пропонують за одне заняття робити вправи на всі групи м\"зів. По 12-15 повторень. В залі знайомі радять, вправи максимум на 2 групи за тренування (груди + спина), 8 - 10 підходів.
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Ми не бодибілдери, ми не займаємося набором маси, вигоном води і т.д. Тобі краще зайти на спеціалізований сайт, те докладно описані усі ці підходи.

18:28 09/05/2006 Олег Пишаюся Вашими досягненнями в спорті і завжди спостерігаю за виступами по телевізору. А запитання такі: 1) Хто із атлетів на Вашу думку зараз є найголовнішим конкуреном в боротьбі за найвищі навищі нагороди? 2) Який склад збірної України відправится здобувати перемогу в цьому році? Дякую за відповіді. Ви без сумніву найсильніший!!!!!!!!!!!!
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Дякую за підтримку ) 1. Окрім відомого Вам Жедрунаса Савіцкаса (Литва) головними конкурентами вважаю Михайла Кокляєва (Росія) та Андрюша Муромеца (Естонія). 2. Читайте відповідь нижче.

12:33 09/05/2006 Ania  Привет, Василий! Меня зовут Аня, я живу в Польше и рисую атлетов. Вы можете мне ответить, увлекаетесь ли вы ещё каким-либо видом спорта кроме Стронг Ман? Вы приедете когда-нибудь ещё раз в Польшу на соревнования?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Привет Аня )) Рад снова видеть тебя у себя на сайте, спасибо большое за то, что ты здесь постоянный посетитель ) 1. Мне нравится баскетбол и большой теннис. 2. В Польшу еще конечно приеду, но вот на соревнования в Польше наверное нет - на это есть свои причины.

09:54 09/05/2006 Андрій (Івано-Франківськ) Чи не збираєшся повертатися із Адамчиком до рідного Івано-Франківська, де мешкає твоя найближча родина? Яка ситуація із \"брендом братів Вірастюків\"? Чи робляться у цьому напрямі певні кроки і які, на твою думку, перспективи його існування?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ 1. Адамчик зараз якраз поїхав з бабусею у Івано-Франківськ, а вертатися туди я вже не планую. Люблю приїжджати в гості, відпочивати, зітрічатися з близькими, рідними та друзями, але жити лишуся в Києві. 2. Готується цікавий проект, скоро ви про нього взнаєте ).

05:36 09/05/2006 drAKULA Добридень! Я віднедавна дивлюсь богатирські ігри і коли до будь якого снаряду береться Вірастюк то я хату перевертаю догори ногами і кричу як ненормальний, всією душою допомагаю тобі протриматись ще хоч долі секунди. І ось в мене таке просте запитання (та воно цікавить багато людей) - де та коли можна тебе зустріти, щоб сфотографуватись, та просто потиснути тобі руку, але так, щоб не займати твого часу та не дратувати тебе. Можливо ти влаштовуєш якісь зустрічі. Дай відповіть будь-ласка!!!!!!!!
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Зустріти мене можна на вулицях Києва, в супермаркеті, в міських пробках )) Я ні від кого не ховаюся, і як побачиш мене, можеш сміло підходити, хіба скажеш, що це ти drAKULA ))))

14:00 08/05/2006 Ігор Як ви плануєте формувати команду на наступний чемпіонат світу?Чи буде в ній Пеканов?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ 1. Читайте попередню відповідь. 2. Пеканов відновлюється, почав уже тренуватися і ми сподіваємося, що через 1.5 місяця він буде в хорошій формі.

19:02 07/05/2006 Оксана Василю, яка у Вас вага була у армії? І яка у Вас окружність зап\'ястья (чула, якщо у чоловіка більше 20 см, то у нього крупна статура)
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ 1. 110-115 кг. 2. Зараз поміряю )) Десь 22.5 см. )) Цікаві у Вас запитання )))

11:57 07/05/2006 Артем Може, я помиляюсь, але мені здається, що на певних змаганнях ти виступаєш виключно за призові (заради грошей) відверто перебуваючи у своїй ненайкращій формі. Чи це так?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Цікаво на яких це змаганнях я виступав у ненайкращій своїй формі? Виступати не в найкращій формі не в моїх інтересах, оскільки від цього падає також мій світовий рейтинг.

11:51 07/05/2006 Артем Чи то правда, що у Франківську Ви займаєте певну високу посаду?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Напишіть мені, що то за посада, бо мені самому цікаво. А може Ви маєте на увазі мого брата? Він займає посаду Голови обласного управління у справах спорту ("Міністр Спорту по області", як говорить про себе сам Роман.)

13:03 06/05/2006 Юрий Миколайович Хочу поставити Вам останнє запитання. Чи бачите Ви свого сина Адамчика спортсменом? І трохи розкажіть про свою строкову військову службу! :-)
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ 1. Ще зарано про це говорити. 2. До присяги був рівно півтора тижня у частині, а потім у спортроті, адже на той момент я був майстром спорту України зі штовхання ядра і був у складі збірної України.

13:59 06/05/2006 Юрий Миколайович Шановний Василю ! Як ви виступили на чемпіонаті світу 2005 році?, чи доводилось вам змагатись на чемпіонаті україни по штовханю ядра з Олександром Багачем?( гордістю Броварів).Чи памятаете ви, хто брав участь в \"Козацьких Розвагах\" в Броварах в 1998 році, які там були вправи, чи важаете ви що ці змагання були початком вашої \"Богатирської карєри\"?.Скільки білку ви споживаете в день?Яке мясо вам найбільше довподоби?. Дуже вам вдячний, бажаю вам постійного вдосконаленя фізичної форми, і дай боже перемоги на „Арнольд Стронгмен Классік” в наступному році.
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ 1. Чемпіонат світу відбувся у вересні 2005 року в Канаді, м. Квебек. Це були мої перші змагання після перенесеної операції на біцепс. Я зайняв 2 місце, що рахую дуже хорошим результатом після перенесеної травми. 2. З Сашком я змагався багато разів, але ні разу мені не вдавалося показати кращий результат, тому що мій особистий результат 19.75, а Сашко багато разів посилав свій снаряд за відмітку 21 метр. 3. Бровари я звісно пам"ятаю, оскільки це був перший виступ в якості богатиря і звісно я рахую його початком моєї богатирської кар"єри. 4. Не рахував. 5. Байдуже. 6. Дякую за побажання.

12:34 06/05/2006 Юрий Миколайович Добрий день, шановний Василю ! Мене звати Юрій. Я мешкаю в м Бровари, Київської області. Дуже Вас поважаю, як класного спортсмена, і просто як дійсно вольову та ціленаправлену людину, неодноразово з вами зустрічався („Ukraine Open -2005-2006\"), фотографувався з вами та з вашим надзвичайно класним братом Романом на Михайлівській площі. Моє запитання: я зараз служу в армії (поки у відпустці), але відразу після служби хочу заключити контракт з клубом і професійно зайнятись пауерліфтингом. Головна ціль - це увійти до української збірної по стронгмену, задатки до цього в мене всі є (вага в армії 98 кг., найсильніший в роті, третій в частині по гірьовому спорті, дуже амбіційний та ціленаправлений), неодноразово звертався до Володимира Миколайовича (президента UFSA), але поки нічого він так і не сказав. Ви, як капітан збірної, будь ласка порекомендуйте мені як працювати в цьому напрямку.
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Вже другий рік я проводжу турніри для молодих атлетів, у цьому році я планую провести такі турніри у Харкові, Кіровограді, Одесі, Ужгороді, Вінниці і, можливо, в Києві. На сторінці буде попередньо повідомлено про час та місце проведення. А поки що займайся собою і не розслабляй булки ;)

08:58 06/05/2006 Наталія Хочу подякувати за вашу футболку із змагань 23 квітня в Києві !! А запитання такі: 1) Хто обирає склад команди на командний чемпіонат світу і чи відомо вже, хто буде представляти Україну в цьому році? 2) Чи можете ви сказати, коли відбудуться ще одні змагання в Києві?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ 1. Хто буде представляти, ще невідомо, але ми приблизно знаємо, які вправи будуть представлені, і тому буде відбір по 6-7 вправам і відбрана основна четвірка, яка і буде представляти Україну на чемпіонаті світу. 2. Ще не маю такої інформації. Це запитання до Федерації, оскільки я не займаюся організацією міжнародних змагань.

07:35 06/05/2006 Євген Чи не збираєтесь придбати Український позашляховик \"Вепр\"?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Хіба якби мені його подарували, а поки ще мене влаштовує моя машина )) Toyota LandCruiser 100 (4.2 турбодизель)

07:30 06/05/2006 Євген Коли, нарешті, стане можливим замовити продукцію з сайту? (футболки ітін.)
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Орієнтовно на початку літа, це будуть не тільки футболки, а й спортивна форма, плакати і т.д.

07:40 06/05/2006 Євген Чи не було думки створити спортивно - патріотичну організацію або клуб?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Ще над тим не задумувався.

07:58 06/05/2006 Євген Я вибачаюся, але деякі запитання я собі підготував давно, вони зараз не дуже актуальні. Не ображуся якщо не відповісте. Кого підтримували на виборах до ВР?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Пора-ПРП. Оскільки на мою думку вони молоді та прогресивні.

20:40 05/05/2006 Витек Василий,как вы считаете,какой вид спорта наиболее подготовительный в юношеском возрасте,для участия в будущем в Стронгмене.
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Таких видів є декілька: важка атлетика (взривна сила, координація), пауерліфтинг (абсолютна сила), легкоатлетичне метання (ситлова витривалість + швидкість). Якщо у Вас присутні всі ці якості, Ви є хорошим стронгменом.

14:34 04/05/2006 Димон Василь, якi Ваши плани на майбутнє?
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Зараз їду на Столичне шоссе, там відкрився новий автосалон Dodge, цікаво подивитися, потім з друзями обідати в якомусь ресторані а взагалі завтра їду до Москви на турнір.

11:36 04/05/2006 Dr.BiTbKo Чи зможете ви стати найсильнішим в світі у 2007 році ? Головна складова вашого успіху в Стронгу(крім наполегливої праці в тренажерному залі)
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅiпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ 1. Думаю що над цим треба ще багато працювати. А про чемпіонат світу 2006 року Ви забули? 2. Я завжди рахував що наполеглива праця і є найголовнішою складовою.Додати запитання
Iм'я  
Запитання
 


  © 2002-2008 Bogatyr.com.ua
  Створення сайту: студія креативного дизайну «Арт Депо»